Surprise Planner's Countdown: Najbliższe Święto to Początek astronomicznej zimy / Światowy Dzień Wody już za 11 dni
Zamawiam niespodziankę

Tutaj zamówisz niepowtarzalny prezent  dla  swojego  Bohatera. Jeżeli wiesz jak zamawiać kliknij tutaj, przeniesiesz się do  ’formularza zamówienia’.

Jeżeli
chcesz sprawdzić krok po kroku
jak dokonać zamówienia - czytaj dalej. W każdej chwili klikając "zamawiam" możesz przejść do zamówienia/kontaktu.

1

W pierwszym kroku określ Bohatera niespodzianki. Wybierz spośród 6 autorskich kategorii Surprise Planner’a. Przygotowujemy prezenty dla najbliższych, dzieci, przyjaciół, znajomych, współpracowników. Organizujemy także niebanalne śluby, wakacyjne wyjazdy oraz imprezy firmowe. A dla kogo Ty szykujesz niespodziankę? Przekonaj się, ile osób można obdarować niebanalnym prezentem klikając tutaj.


« Zwiń

W pierwszym kroku określ Bohatera niespodzianki. Wybierz spośród 6 autorskich kategorii Surprise Planner’a. Przygotowujemy prezenty dla najbliższych, dzieci, przyjaciół, znajomych, współpracowników.

Więcej »
2

Następnie określ okazję, na którą szukamy niezapomnianego upominku, czy też organizujemy mini-event. Od imienin i urodzin, przez jubileusze, kinderbale i zaręczyny, po nietypowe wakacje i wyjazdy incentive. Okazji do świętowania nigdy nie brak! Przejdź do zakładki ’Okazje’.

Dzięki naszemu autorskiemu ’Kalendarzowi’, zawierającemu przeróżne uroczystości, zaplanujesz niespodziankę z wyprzedzeniem. Solenizantom poświęcony jest specjalny ’Kalendarz Imieninowy’. ’Surprise Planner’s Countdown’ przypomini zaś o najbliższych okazjach do świętowania.

« Zwiń

Następnie określ okazję, na którą szukamy niezapomnianego upominku, czy też organizujemy mini-event. Od imienin i urodzin, przez jubileusze, kinderbale i zaręczyny, po nietypowe wakacje i wyjazdy incentive.

Więcej »
3

Czas na określenie budżetu i rodzaju niespodzianki. Wybierasz jedną z 4 opcji: lista prezentów ’Christmas list’ albo nieświąteczne ’Shop&Go’ , mały event ’CleverIdea’ lub duży - ’SuperStar’ albo... mega-złożony event - ’Once in a lifetime’.  Warto przemyśleć jak ważna jest okazją, która zamierzacie świętować. Niespodzianki szyjemy na miarę, muszą zatem pasować i do osoby, ale i do okazji. Najlepsze kąski warto zachować na najważniejsze okazje. Na mniejsze święta dobierzemy coś skromniejszego choć niemniej wyjątkowego. Dowiedz się więcej o niespodziankach tutaj.

« Zwiń

Czas na określenie budżetu i rodzaju niespodzianki. Wybierasz jedną z 4 opcji: lista prezentów ’Christmas list’ albo nieświąteczne ’Shop&Go’ , mały event ’CleverIdea’ lub duży - ’SuperStar’ albo... mega-złożony event - ’Once in a lifetime’.

Więcej »
4

W kolejnym korku dobierasz ewentualne dodatki: do wyboru są m.in. opcje ’Zrób sobie prezent’ i ’Prezent eko’. Zdecyduj, czy Surprise Planner będzie realizował ’Twój pomysł na prezent’ oraz czy jednym z elementów niespodzianki ma być dzieło wykonane własnoręcznie. Niezwykle istotne jest zarezerwowanie też odpowiedniej ilości czasu na organizacje prezentowego przedsięwzięcia lub wybranie opcji "last minute”. Sprawdź wszystkie szczegóły w zakładce Exxxtra.

« Zwiń

W kolejnym korku dobierasz ewentualne dodatki: do wyboru są m.in. opcje ’Zrób sobie prezent’ i ’Prezent eko’. Zdecyduj, czy Surprise Planner będzie realizował ’Twój pomysł na prezent’ oraz czy jednym z elementów niespodzianki ma być dzieło wykonane własnoręcznie.

Więcej »
5

Równie ważne co poprzednie jest krok ostatni: opis adresata prezentu. Ponieważ prezenty są dobierane zawsze indywidualnie, istotna jest wymiana informacji na temat naszego Bohatera. Możemy się w tym celu spotkać i przedyskutować ważne aspekty. Nie masz czasu na spotkanie? Jesteśmy pod telefonem, Skype’m i mailem. Kontakt "zdalny" zadziała w przypadku prezentów mniej skomplikowanych, np. w usłudze ’Shop&Go’ czy ’CleverIdea’. Dla odpowiedniej organizacji prezentów-eventów ’SuperStar’ i ’OnceInALifeTime’ spotkanie może okazać się niezbędne. Wypełnij formularz klikając poniżej i zgłoś się po swój prezent!

« Zwiń

Przed nami ostatni krok: opis Bohatera, dla którego szykujemy prezent. Ponieważ prezenty są dobierane zawsze indywidualnie, istotna jest wymiana informacji na temat naszego Bohatera. Możemy się w tym celu spotkać i przedyskutować ważne aspekty. Nie masz czasu na spotkanie?

Więcej »

Copyright 2017 © Surprise Planner
Designed by studioko
Coded by IT4Business